17 μοντέλα της Victoria’s Secret χωρίς μακιγιάζ

Πώς μοιάζουν χωρίς μακιγιάζ μερικές από τις πιο σέξι γυναίκες του πλανήτη;

24.12.2018

Γράφει: Τάνια Ζερβού

εχεις διαβασει

μοντέλα της Victoria's Secret χωρίς μακιγιάζ

Συγκαταλέγονται στις πιο σέξι γυναίκες του πλανήτη και έχουν περπατήσει στην πιο ποθητή πασαρέλα – αυτή της Victoria’s Secret. Εκτός από τα μαυρισμένα, καλλίγραμμα κορμιά τους, διαθέτουν πλούσια μαλλιά και σμιλεμένα ζυγωμάτικα. Άραγε, πώς μοιάζουν, χωρίς smoky eye μακιγιάζ και κόκκινα χείλη; Χρειάζεσαι αποδείξεις;

Διάβασε επίσης: Βραζιλιάνικοι γλουτοί; Ιδού τι κάνουν 4 «άγγελοι» της Victoria’s Secret!

Ανακάλυψε παρακάτω 17 μοντέλα της Victoria’s Secret χωρίς μακιγιάζ:

Θέλεις κι εσύ τέτοια επιδερμίδα χωρίς μακιγιάζ; Δες τα μυστικά ομορφιάς των μοντέλων: Τι κάνουν για τέλειο δέρμα;

Adriana Lima

😩Tired😩

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Διάβασε επίσης: Σοκ! Τι κάνει η Adriana Lima για τέλεια επιδερμίδα

Candice Swanepoel

Chasing waterfalls 🌎 #naturalmystic

A post shared by Candice Swanepoel (@angelcandices) on

 

Alessandra Ambrosio

Διάβασε επίσης: Από την Adriana Lima μέχρι την Izabel Goulart – Τα καλύτερα beauty tips των Βραζιλιάνων supermodels!

Good morning Sunshine ☀️☀️☀️

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

 

Lily Aldridge

⛵️

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on

 

Elsa Hosk

Thats a wrap #mfw 💕💝🚀

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

 

Taylor Hill

☁️☁️☁️

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

 

Martha Hunt

we were stayin in Paris

A post shared by Martha Hunt (@marthahunt) on

 

Sara Sampaio

Finished a great workout in LA ☺️ @victoriassecretsport #vsx @thelionsny #keepmoving

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

 

Josephine Skriver

kissed by the sun ☀️

A post shared by Josephine Skriver (@josephineskriver) on

 

Grace Elizabeth

 

Behati Prinsloo Levine

So far so good 👍🏽. Watch my full journey in the link in my bio @skii #OneBottleAwayFrom #inpartnershipwithskii

A post shared by Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) on

 

Georgia Fowler

💡

A post shared by GEORGIA FOWLER (@georgiafowler) on

 

Lais Ribeiro

See you soon Shanghai! ✌🏽✈️

A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on

 

Jasmine Tookes

Bonne nuit. Fun day ahead tomorrow;)

A post shared by Jasmine Tookes (@jastookes) on

 

Alanna Arrington

good morning 🙂

A post shared by lana (@alannaarrington) on

 

Victoria Lee

Intention: Arrive, shower, go look around. Reality: I'm napping if anyone needs me…😴 #sleeeepy

A post shared by Victoria Lee (@victorialee) on

Διάβασε επίσης: Άλλοι άνθρωποι; 11 celebrities ποζάρουν ΧΩΡΙΣ μακιγιάζ

Editor's Picks

Περισσότερα από Μόδα & Ομορφιά

Best of network

#shapegreece